IV Niedziela Zwykła – 3 luty 2019 r.

Kiedy Jezus przyszedł do Nazaretu, przemówił do ludu w synagodze: «Dziś spełniły się te słowa Pisma, które słyszeliście».

1. Z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W środę Nabożeństwo i Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, modlimy się o nowe powołania do służby Bożej.
  4. Sakrament pokuty: 15 minut przed Mszą świętą.
  5. Maciej odwiedzi swoich chorych w poniedziałek 4 lutego, od godz. 9.00.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Zakonów Klauzurowych. Zebrano 440 zł.
  7. Bóg zapłać rodzinom, które rozebrały dekoracje świąteczne.
  8. Spotkanie Rady Parafialnej w niedzielę 17 lutego godz.. 15.00.
  9. Kancelaria parafialna czynna w środę, czwartek, piątek od godz. 18.30 do 19.00; W sprawie opłat za groby p. Ewa oczekuje w czwartek o godz. 17.00.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Michała Pierzchałę; śp. Jana Jarki, śp. Mirosławę Świątek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…