Promień miłosierdzia

OCAL DUSZĘ W GODZINIE ŚMIERCI

Podaj SMS-em Imię umierającego potrzebującego modlitwy

tel. 511 416 811

Modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia za wszystkich Imiennie znanych.

Nie trzeba nic więcej pisać !

 

Odmawiaj nieustannie tę koronkę, której cię nauczyłem. Ktokolwiek będzie ją odmawiał, dostąpi wielkiego miłosierdzia w godzinę śmierci…

Chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko zmówi tę koronkę, dostąpi łaski z nieskończonego miłosierdzia Mojego (Dz 687)

Każdą duszę bronię w godzinie śmierci, jako swej chwały, która odmawiać będzie tę koronkę albo przy konającym inni odmówią – jednak odpustu tego samego dostępują.

Kiedy przy konającym odmawiają tę koronkę, uśmierza się gniew Boży, a miłosierdzie niezgłębione ogarnia duszę, i poruszą się wnętrzności miłosierdzia Mojego, dla bolesnej męki Syna Mojego(Dz 811).

 

 


 

„Spełnij wolę Bożą”!

Dołącz do grona modlących się, utwórz ‘promień miłosierdzia’, zadzwoń lub napisz do nas:

koordynatorka Renata tel. 721 78 08 08 ; promienmilosierdzia@gmail.com

Wybierz dzień (dni) w tygodniu, w którym (w których) możesz odebrać SMS z Imieniem osoby potrzebującej. Modlitwę: Koronkę do Bożego Miłosierdzia, możesz odmówić w dowolnym czasie wybranego dnia. Proszę jednak o Twoją jak najszybszą pomoc modlitewną.

Dlaczego podejmujemy się tego dzieła? Bo chcemy ratować dusze w godzinie śmierci wypraszając im ufność w Boże Miłosierdzie.

Wspólnota Promień Miłosierdzia powstała w celu ocalenia każdej duszy w godzinie śmierci.

Przy ciężko chorym i konającym modlitwą: Koronką do Bożego Miłosierdzia – pragniemy wypraszać ufność dla umierającego i łaskę ocalenia duszy w Bożym Miłosierdziu. Zawiązujemy Straż, czyli ostateczną linię obrony w walce o duszę w godzinie śmierci.

Córko Moja, dopomóż Mi zbawiać dusze. Pójdziesz do konającego grzesznika i będziesz odmawiać tę koroneczkę, a przez to wyprosisz mu ufność w Moje miłosierdzie, gdyż już jest w rozpaczy (Dz 1797).

Córko Moja, pomóż Mi zbawić pewnego grzesznika konającego; odmów za niego tę koronkę, której cię nauczyłem (Dz. 1565).