V Niedziela Zwykła – 10 luty 2019 r.

Jezus rzekł do Szymona: «Wypłyń na głębię i zarzućcie sieci na połów!» A Szymon odpowiedział: «Mistrzu, całą noc pracowaliśmy i nic nie ułowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci».

1. W środę Nabożeństwo i Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  2. Jutro wypada Światowy Dzień Chorego. Szczególnie pamiętamy o wszystkich chorych i cierpiących w naszej Parafii. Polecających opiece NMP z Lourdes. Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych będzie w czasie rekolekcji wielkopostnych 12 marca o godz. 9.00.
  3. Sakrament pokuty: 15 minut przed Mszą świętą.
  4. Zbiórka ministrantów w sobotę po mszy wieczornej.
  5. Spotkanie Rady Parafialnej w niedzielę 17 lutego o godz.. 15.00.
  6. Kancelaria parafialna czynna w środę, czwartek, piątek od godz. 18.30 do 19.00.
  7. Wybory na sołtysa odbędą się w sobotę 16 lutego o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej w Szkole w Brzeziej Łące.