XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 listopada 2018 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Odpowiedział Jezus: «Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu».

1. Ostatnia niedziela roku liturgicznego. Naszymi ofiarami na tacę wspieramy budowę nowych kościołów w naszej archidiecezji.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 18.00, a następnie Msza święta.
  3. Pani Ewa w sprawie opłat za groby oczekuje w czwartek o godz. 17.00.
  4. Kancelaria parafialna czynna w środę, czwartek, piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  5. Spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci naszej parafii, w kościele parafialnym 6 grudnia o godz. 17.00. Rodzice mogą wcześniej pomóc św. Mikołajowi w przygotowaniu paczek. Podpisane paczki dostarczamy na plebanię. Każde dziecko otrzyma paczkę dzięki życzliwym sponsorom.
  6. Uroczystość Odpustowa 6 grudnia o godz. 18.00.
  7. Rekolekcje Adwentowe rozpoczną się w II Niedzielę Adwentu; będą trwały do wtorku. Spowiedź przedświąteczna we wtorek 11 grudnia na zakończenie rekolekcji.
  8. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca, odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  9. W zakrystii i kancelarii, możemy zamawiać intencje mszalne na rok 2018 i 2019.
  10. Za tydzień w I Niedzielę Adwentu, Parafialny Oddział Caritas, będzie rozprowadzał Świece Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece: małe po 6 zł; duże po 14 zł, a także stroiki i ozdoby, których dochód całkowicie przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla najuboższych parafian.
  11. Zapraszamy do czytelnictwa prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny w cenie 5 zł. Do nabycia również Nowe Życie. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze misyjne w cenie 10 zł.
  12. W minionym tygodniu zmarł: śp. Władysław Opałka; śp. Kazimierz Latoszewski