Ogłoszenia parafialne – 09 września 2018r.

Jezus spojrzawszy w niebo, westchnął i rzekł do niego: «Effatha», to znaczy: Otwórz się.

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w środę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, w czwartek św. Jana Chryzostoma, w piątek święto Podwyższenia Krzyża świętego, w sobotę Matki Bożej Bolesnej.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane w każdą środę. Nabożeństwo rozpoczyna się o 18.00, a następnie Msza święta.
  3. Kancelaria parafialna czynna w środę po Mszy św. wieczornej.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy na Czuwanie naszej Archidiecezji na Jasnej Górze w dniach 21 i 22 września. Program: 14.00 wyjazd z Brzeziej Łąki, 18.15 przywitanie pielgrzymów w Bazylice, 18.30 Msza święta, 20.30 różaniec w kaplicy Ikony; 21.00 Apel Jasnogórski; 22.00 Czuwanie Dekanatu Oleśnica Zachód. Ok. 22.45 wyjazd z Częstochowy. Powrót do Brzezia Łąka ok. 2.00. Koszt przy komplecie osób: 30 zł.
  5. Rodziców dzieci które przyjmą I Komunię świętą w 2019 roku zapraszam na Mszę świętą 23 września 2018 r. na godz. 12.00, po Mszy święty spotkanie. W 2019 roku I Komunia św. 17 maja.
  6. Kandydatów do bierzmowania, czyli uczniów klas 8 SP i 3 Gimnazjum razem jednym z rodziców, zapraszamy codziennie w dni powszednie w godz. 18.30 – 19.00 w celu zapisania się do bierzmowania.
  7. Parafia poszukuje Administratora Cmentarza, którym może być wyłącznie osoba fizyczna. Wszystkie opłaty za prolongatę miejsc na cmentarzu będą przeznaczone na utrzymanie i inwestycje na cmentarzu.
  8. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny. Opiece Maryi polecamy Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.
  9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • Emil Brocki zam. Wrocław – Katarzyna Uzarewicz zam. Wrocław Zapowiedź III