Ogłoszenia parafialne – 19 sierpnia 2018r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 19 sierpnia 2018 r.

“Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje Ciało, wydane za życie świata”

1. Msze święte w tygodniu codziennie w Kościele parafialnym o godz. 1800.
  2. W kalendarzu liturgicznym wspominamy we wtorek św. Piusa X, w środę Najświętszej Maryi Panny Królowej, w piątek św. Bartłomieja Apostoła w niedzielę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  3. Wszystkim osobom, które w minionym tygodniu obchodziły i będą obchodziły imieniny lub urodziny życzymy pomyślności.
  4. Kancelaria parafialna czynna w środę po Mszy św. wieczornej.
  5. 22 sierpnia w środę odpust w Rakowie o godz. 1700 , a w niedzielę odpust w Kątnej o godz. 900
  6. Za tydzień, w ostatnią niedzielę posługi ks. Tomasza Winnickiego w naszej parafii, chcemy podziękować za jego posługę duszpasterską.
  7. 26 sierpnia odbędą się Dożynki Gminne na boisku sportowym w Godzieszowej. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

INTENCJE