Ogłoszenia parafialne – 12 sierpnia 2018r.

Niedziela XIX tygodnia okresu zwykłego 12 sierpnia 2018 r.

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, ma życie wieczne. Ja jestem chlebem życia.

1. Msze święte w tygodniu codziennie w Kościele parafialnym o godz. 1800.
  2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
  3. 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy świętej. Taca z uroczystości przeznaczona jest na budowę i remont Kościołów w Archidiecezji. Porządek Mszy św. jest następujący:
    • Wtorek: ŚLIWICE godz. 1700
    • BRZEZIA ŁĄKA godz. 1800
    • Środa BRZEZIA ŁĄKA 730 i 1200
    • Środa KĄTNA 900
    • Środa RAKÓW 1030.
  4. Zwracamy się do wszystkich Parafian, którzy nie uregulowali zadeklarowanej opłaty 40zł raz w roku na sprzątanie kościoła o pomoc w tej sprawie. Z góry za zrozumienie dziękujemy.
  5. Na stoliku z tyłu kościoła wyłożony jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zapraszam do czytelnictwa prasy.
  6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • Piotr MACHOWSKI zam. Kiełczów oraz Joanna OSTROWSKA zam. Brzezia Łąka Zapowiedź I
    • Piotr KUŚWIK zam. Wrocław oraz Agnieszka JACEWICZ zam. Śliwice Zapowiedź I
  7. POŻEGNANIE: W minionym tygodniu zmarł +Stefan Wójtowicz. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

INTENCJE