Ogłoszenia parafialne – 22 lipca 2018r.

Niedziela XVI tygodnia okresu zwykłego 22 lipca 2018 r.

 Gdy Jezus wysiadł, ujrzał wielki tłum. Zlitował się nad nimi, byli bowiem jak owce nie mające pasterza. I zaczął ich nauczać o wielu sprawach.”.

 1. Rozpoczynamy XIX Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha św. niesiemy Chrystusa” – czas modlitwy w intencji kierowców i podróżujących – podziękowanie za szczęśliwą podróż.
 2. Dziś drugi dzień naszego Pikniku Parafialnego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości; rozpoczęcie o godz. 14.00. Zapewniamy wiele atrakcji, dobre jedzenie i miłą atmosferę.
 3. Wakacyjny porządek Mszy św.:
  • Msze św. w tygodniu: Brzezia Łąka codziennie o godz. 18.00.
  • Śliwice sobota godz.17.oo (Msza św. Niedzielna)
  • Msze św. w niedzielę: 7.30; 9.00 Kątna; 10.30 Raków; 12.00
  • Do końca sierpnia, nie będzie Mszy św. w niedzielę o 18.00.
  • Okazja do SPOWIEDZI  10 minut przed Mszą św.
 1. W środę po Mszy świętej, we wspomnienie św. Krzysztofa, poświęcenie samochodów i innych pojazdów, oraz okazja do wsparcia naszymi ofiarami misji; na środki transportu dla misjonarzy.
 2. Kancelaria parafialna czynna w czwartek w godz. 18.30 do 19.00.
 3. Dziś Pani Alina Tomaszewska, nasza organistka, po raz ostatni posługuje w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za piękny śpiew i grę na organach, które trafiały do serc wiernych i pomagały w modlitwie. Dziękujemy za twórczy wkład w życie naszej parafii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki św. Cecylii patronki organistów.
 4. Zapraszamy do uczestnictwa w 38 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej, w dniach 2-10 sierpnia 2018 r. Informacje i zapisy dla idących i duchowych pielgrzymów w u ks. Proboszcza.
 5. Zwracamy się do wszystkich Parafian, którzy nie uregulowali zadeklarowanej opłaty 40zł raz w roku na sprzątanie kościoła o pomoc w tej sprawie. Z góry za zrozumienie dziękujemy.
 6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
  • Marcin MUSIAŁ zam. Kątna oraz Helena REMISZ zam. Biała. Zapowiedź III
  • Mateusz DUZIAK zam. Szczaniec oraz Katarzyna OPAŁKA zam. Kątna Zapowiedź II

 

INTENCJE