Ogłoszenia parafialne – 15 lipca 2018r.

Niedziela XV tygodnia okresu zwykłego 15 lipca 2018 r.

Jezus przywołał do siebie Dwunastu i zaczął rozsyłać ich po dwóch.”.

1. Wakacyjny porządek Mszy św.:
    • Msze św. w tygodniu: Brzezia Łąka codziennie o godz. 18.00.
    • Śliwice sobota godz.17.oo (Msza św. Niedzielna)
    • Msze św. w niedzielę: 7.30; 9.00 Kątna; 10.30 Raków; 12.00
    • Do końca sierpnia, nie będzie Mszy św. w niedzielę o 18.00.
    • Okazja do SPOWIEDZI  15 minut przed Mszą św.
  2. W sprawach cmentarza p. Ewa dyżuruje w najbliższą środę, w godz. od 18.30 do 19.00. Osoby które mają zarezerwowane miejsce na cmentarzu prosimy o zgłaszanie się po tabliczki rezerwacyjne.
  3. Kancelaria parafialna czynna w czwartek w godz. 18.30 do 19.00.
  4. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości na Piknik Parafialny w najbliższą sobotę i niedzielę; rozpoczęcie o godz. 14.00. Zapewniamy wiele atrakcji, dobre jedzenie i miłą atmosferę w rytmach muzyki. Prosimy o upieczenie po 4 blachy ciasta z każdej miejscowości na piątek 20 lipca lub sobotę 21 lipca do godz. 14.00. Prosimy o dostarczenie ciast do świetlicy w Brzeziej Łące. Możemy również odebrać od mieszkańców, proszę podać adres SMS na numer 692 767 462. Zapraszamy Panie z naszej parafii na lepienie pierogów w najbliższy piątek na godz. 16.00 do świetlicy w Brzeziej Łące. Zapraszamy panów do pomocy w najbliższą sobotę o godz. 8.00 na plac przy Świetlicy w Brzeziej Łące.
  5. Zapraszamy do uczestnictwa w 38 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej, w dniach 2-10 sierpnia 2018 r. informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
  6. Zwracamy się do Wszystkich Parafian, którzy nie uregulowali zadeklarowanej opłaty 40zł raz w roku na sprzątanie kościoła o pomoc w tej sprawie. Z góry za zrozumienie dziękujemy.
  7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • Marcin MUSIAŁ zam. Kątna oraz Helena REMISZ zam. Biała. Zapowiedź II
    • Mateusz DUZIAK zam. Szczaniec oraz Katarzyna OPAŁKA zam. Kątna Zapowiedź I
  8. POŻEGNANIE:
    • W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy +Bogdana Żal. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

INTENCJE