Ogłoszenia parafialne – 6 maja 2018r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 6 Maja 2018r.

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Na Mszy św. o 12,00 uroczyste wspólnotowe odnowienie sakramentu małżeństwa od 1 do 29 roku po ślubie. Na zakończenie każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I-Niedzieli miesiąca, z wyjątkiem soboty i niedzieli o 17,30 jest Nabożeństwo Majowe przed Najśw. Sakramentem.
  2. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Modlitw o Urodzaje. Będziemy się o to modlić na nabożeństwach majowych. Od środy będą one również w kaplicach filialnych na zakończenie Mszy świętej o g. 17,00: w środy w Rakowie; w czwartki w Rakowie i piątki w Kątnej.
  3. We wtorek przypada liturgiczna Uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika, a od piątku 11 maja rozpocznie się również Nowenna przed Zesłaniem Ducha św.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o 12,00 uroczyste wspólnotowe odnowienie sakramentu małżeństwa od 30 roku po ślubie. Serdecznie zapraszamy.
  5. W kancelarii parafialnej służymy w piątek od g. 18,40, nauka przed chrztem i ok. 19,30 sprawy kancelaryjne. MOŻNA też umówić się telefonicznie w innym czasie.
  6. Kolejny raz zapraszamy na dokończenie MALOWANIA ogrodzenia CMENTARZA w dniach 11 i 12 maja br. Jedenastego maja od g. 16,00; a dwunastego od godziny 12,00. Cieszy zgłoszenie grupy młodzieży. Prosimy o modlitwę o dobrą pogodę.
  7. Trwają zapisy na kolejny WYJAZD INTEGRACYJNY RODZIN z naszej wspólnoty. Ośrodek „Wisła” w Sokolcu w Górach Sowich w dniach od 8 do 10 czerwca br. Koszt to 55 zł dziennie od jednej osoby, 110 zł za całość. Jak poprzednio, jak będzie duża ilość chętnych będzie spora zniżka dla dzieci. Zgłoszenia na adres mailowy parafii lub księdza proboszcza: brzezialaka@archidiecezja.wroc.pl lub zyto1952@o2.pl. Natomiast pieniądze do Państwa Elżbiety i Andrzeja Pigan Tel. 692767462. Część zaliczek posłuży na zrobienie pewnych zakupów u nas niż w górach, bo taniej. Całością, jak poprzednio opiekują się członkowie Domowego Kościoła, szczególnie Krąg II, kończący okres pilotażu.
  8. ZAPOWIEDZI : Jacek Damian LECH, st. wolny, s. Stanisława, ur. 30 III 1992 Trzebnica, zam. Węgrów ORAZ Barbara Karolina KAPRAL, st. wolny, c. Zdzisława, ur. 7 II 1995r. Wrocław, zam. Oleśniczka 28. Zapowiedź III. Łukasz Andrzej SALAMON, st. wolny, s. Janusza i Anny z d. KISZUK, ur. 27 X 1985r. Wrocław, zam. Wrocław, ul. Borowska 74/2 ORAZ Barbara BUŁA, c. Marka i Henryki z d. FLORECKA, ur. 5 XII 1988r. Oleśnica, zam. Brzezia Ląka ul. Wrocławska 103. Zapowiedź I.

INTENCJE