Czwarta Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza – 20 kwietnia 2024 r.

Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają, podobnie jak Mnie zna Ojciec, a Ja znam Ojca. Życie moje oddaję za owce.

• Przeżywana jest jako Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o kleryku IV roku: Bartłomieju Sikorze.
    • Witamy w naszej parafii p. Agnieszkę Bugałę, autorkę książki: Ulmowie. Sprawiedliwi i Błogosławieni.
    • Poniedziałek – Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego o godz. 19.00 w parafii pw. św. Jana w Oleśnicy.
    • Poniedziałek – Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania o godz. 19.00.
    • Środa – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
    • Czwartek – po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00
  3. Przed nami:
    • 1 Maja zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady w Sulistrowiczkach, początek w sanktuarium św. Anny w Sobótce (do przejścia ok. 8 km drogami leśnymi) Zapisy na autobus w zakrystii po Mszy św.
    • Uroczysta Rocznica I Komunii św. odbędzie się na Mszy św. 26 maja o godz. 10.00. Spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci, oraz spowiedź w sobotę 25 maja o godz. 9.00.

• I. Paweł Szrecer, Jelcz-Laskowice, kawaler,  Agata Bałchanowska, Raków, panna