Trzecia Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024r.

• Przeżywamy dziś Niedzielę Biblijną, rozpoczynającą obchody
    • 16. Tygodnia Biblijnego. To szczególny czas, by podziękować Bogu, który przychodzi do nas w swoim Słowie.
    • W odpowiedzi na apel Przewodniczącego KEP – abpa Tadeusza Wojdy – dziś na zakończenie Mszy św. odmówimy modlitwę o ochronę życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
    • Czwartek – po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    • W sobotę o godz. 10.00. kolejne spotkanie Kursu Lektorów.
    • Od czwartku do niedzieli we Wrocławiu odbędzie się seminarium naukowe poświęcone osobie śp. Ks. Orzechowskiego, wieloletniego przewodnika pieszej pielgrzymki wrocławskiej. Szczegóły tego wydarzenia dostępne na stronie internetowej: www.orzech.wroc.pl
  3. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Dobrego Pasterza, czyli tzw. powołaniową.
  4. Przed nami:
    • Osoby wybierające się w czerwcu na pielgrzymkę do Fatimy zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 19 kwietnia o godz. 19.00 na plebanię.
    • 1 Maja zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady w Sulistrowiczkach, początek w sanktuarium św. Anny w Sobótce (do przejścia ok. 8 km drogami leśnymi) Zapisy na autobus w zakrystii po Mszy św..
    • Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 22.04. o godz. 19.00.
    • Zapraszamy młodzież na Dzień Modlitw w intencji powołań do Oleśnicy w sobotę 27.04. Zapisy i szczegóły w zakrystii.

Ks. Proboszcz Tomasz Płukarski

Ks. Wikariusz Radosław Bariasz