Piąta Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2023 r.

« Odpowiedział Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. ».

• Pierwsza miesiąca, po Mszach świętych adoracja.
    • Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
    • Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane: w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00; Zachęcamy wiernych do uczestnictwa w nabożeństwach majowych przy krzyżach przydrożnych i kapliczkach. W dniach Mszy św. w kaplicach filialnych nabożeństwo majowe po Mszy św.
    • Poniedziałek, 8 maja – Uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    • Piątek o godz. 19.00 spotkanie osób chętnych do organizacji festynu parafialnego, który planowany jest w dniach 17, 18 czerwca.
    • Sobota, 13 maja – Nabożeństwo fatimskie z procesją światła o godz. 19.00.
    • Nasz wikariusz ks. Maciej Zacharczuk, obchodzi swoje święto patronalne. Solenizantowi życzymy obfitości łask Bożych i opieki świętego patrona. Msza św. w intencji ks. Macieja zostanie odprawiona o godz. 7.30.
    • W naszej parafii swój dzień skupienia będzie przeżywała wspólnota Domowego Kościoła – Rejon Oleśnica.
    • Taca przeznaczona na cele remontowe kościoła parafialnego.

POŻEGNANIE:

W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Włodzimierz Wesołowski z Kątnej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

• II. Wojciech Opałka, Oleśniczka, kawaler, Beata Bielska, Malin, panna
  • II. Kamil Waniszewski, Sobótka, kawaler, Dominika Legutko, Brzezia Łąka, panna