Szósta Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2023 r.

„Jezus powiedział do swoich uczniów: Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie.”

• VI wielkanocna.
    • Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
    • Nasz wikariusz ks. Maciej Zacharczuk, obchodzi swoje święto patronalne. Solenizantowi życzymy obfitości łask Bożych i opieki świętego patrona.
    • Taca przeznaczona na cele remontowe kościoła parafialnego.
    • Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
    • Od poniedziałku do środy przypadają Dni Krzyżowe: modlitwy o urodzaje i o błogosławieństwo dla pracy ludzkiej. Intencje te dołączać będziemy do majówki.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
    • Czwartek – po majówce adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00
    • Piątek – W tym dniu rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowennę będziemy odprawiać codziennie na zakończenie nabożeństwa majowego.
    • Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
    • Na Mszy św. o godz. 10.00, 49 dzieci naszej parafii będzie pierwszy raz w pełni uczestniczyć we Mszy św. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci. Spowiedź dla dzieci, rodziców, rodzeństwa w sobotę o godz. 9.00.
    • Na Mszy św. o godz. 12.00 nasz wikariusz ks. Maciej Zacharczuk, będzie obchodził Jubileusz 10-lecia kapłaństwa. Jubilata otoczmy naszą serdeczną modlitwą.
  4. Uroczysta Rocznica I Komunii św. odbędzie się na Mszy św. 28 maja o godz. 10.00. Spowiedź dla dzieci w piątek 26 maja o godz. 19.00. Spotkanie organizacyjne dla rodziców i próba dla dzieci, w sobotę 27 maja o godz. 9.00. Za zmianę terminu spowiedzi przepraszamy.

• III. Wojciech Opałka, Oleśniczka, kawaler, Beata Bielska, Malin, panna
  • III. Kamil Waniszewski, Sobótka, kawaler, Dominika Legutko, Brzezia Łąka, panna

Ks. Tomasz Płukarski – proboszcz

Ks. Maciej Zacharczuk – wikariusz