XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18 września 2022 r.

Jezus powiedział do uczniów: « Kto w bardzo małej sprawie jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w bardzo małej sprawie jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie. ».

• O godz. 10.00 dodatkowa Msza św. na rozpoczęcie przygotowania do I Komunii św. dla dzieci z klas III i rodziców.
    • Poniedziałek i Środa po Mszy św. wieczornej próby Chóru Parafialnego. Zapraszamy chętne osoby.
    • Piątek o godz. 19.00, spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
    • Sobota. Ministrantów, młodzież naszej parafii zapraszamy na diecezjalne spotkanie młodzieży na górze Ślęża. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
    • Kandydatów do bierzmowania (młodzież klas 8 ) wraz z rodzicami zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.
    • Zbiórka do puszek na Radio Rodzina.
  4. Zapraszamy nowe osoby do wspólnej modlitwy różańcowej w Różach Różańcowych. Informacje u ks. Proboszcza.
  5. Kancelaria parafialna czynna, od środy do piątku, w godz. 18.30 do 19.00.
  6. Spowiedź św.: w dni powszednie i w niedzielę – 10 min. przed Mszą św.

POŻEGNIANIE

Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą: śp. Pelagię Koźmińską z Wrocławia. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

KALENDARZ LITURGICZNY NA TYDZIEŃ

• 20 września (wtorek) – Świętych męczenników Andrzeja Taegon (prezbitera), Pawła Chong Hasang i Towarzyszy (wspomnienie)
  • 21 września (środa) – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty (święto)
  • 23 września (piątek) – św. Ojca Pio z Pietrelciny (wspomnienie)