XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 września 2022r.

“Przynieście szybko najlepszą suknię i ubierzcie go; dajcie mu też pierścień na rękę i sandały na nogi. Przyprowadźcie utuczone cielę i zabijcie: będziemy ucztować i bawić się; ponieważ ten mój syn był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się”

1. Dzisiaj przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą.
    • we wtorek 13 września po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją światła.
    • w środę nowenna dp MB Nieustającej Pomocy o godzine 18.00
    • w piątek 16 września na Jasnej Górze odbędzie sie czuwanie naszej archidiecezji przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Organizujemy wyjazd autokarem na czuwanie. Wyjazd będzie w piątek o godzinie 14.00. Powrót do parafii z Częstochowy po Apelu Jasnogórskim.
  3. Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania do I Komunii Świętej dla dzieci z klas III i rodziców zostanie odprawiona w niedzielę 18 września o godzinie 10.00.
  4. Kancelaria parafialna czynna od środy do piątku w godz. 18.30 do 19.00
  5. Spowiedź święta w tygodniu i w niedzielę 10 minut przed Mszą Św.