Informacje szczegółowe dotyczące funkcjonowania duszpasterstwa parafii św. Mikołaja w Brzeziej Łące w okresie pandemii.

1. MAKSYMALNIE 5 OSÓB MOŻE RÓWNOCZEŚNIE PRZEBYWAĆ W KOŚCIELE

2. We Mszy św. mogą wziąć udział osoby, które zamówiły intencję (max. 5 osób).

3. Spowiedź święta. Po wcześniejszym umówieniu się na określoną godzinę (Po spowiedzi możliwość przyjęcia Komunii św. w kościele.)

4. Możliwość przyjęcia Komunii św. (dla osób, które nie uczestniczą we Mszy św.) przez 15 min. po zakończeniu wszystkich Mszy św.

5. Kościół – przedsionek pod wieżą jest otwarty w ciągu dnia dla indywidualnej modlitwy – nawiedzenia Najświętszego Sakramentu.

6. Transmisja wszystkich nabożeństw z naszego kościoła na stronie internetowej parafii.

7. Kancelaria parafialna nieczynna. Sprawy kancelaryjne można zgłaszać i umawiać się na indywidualne spotkania tylko telefonicznie (nr 603 999 703)

8. Osoby potrzebujące pomocy (zrobienie zakupów, załatwienie spraw) i chętnych do wolontariatu (osoby dorosłe) prosimy o kontakt pod numerem tel. 603 999 703.