XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2019 r.

Jezus powiedział: „Żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie!”

1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawianą w każdą środę o godz. 18.00.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.00 w sali na plebani.

3. Dziś po Mszy świętej naszymi ofiarami do puszek wspieramy Diecezjalne Radio RODZINA.

4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Wrocławia do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy, 12 października 2019 r.. Zapisy na autobus do Wrocławia i powrót z Trzebnicy u księży.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Gość Niedzielny.

6. Opiece Maryi polecamy Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

• Zapowiedź III : Mariusz Richter zam. Oleśnica – Sylwia Pigan zam. Oleśniczka

• Zapowiedź III : Piotr Wirth zam. Brzezia Łąka – Anna Kapera zam. Brzezia Łąka

• Zapowiedź I : Mateusz Kawecki zam. Święta Katarzyna – Agata Kaczmarczyk zam. Kątna