XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2019 r.

Jezus powiedział do faryzeuszów: „Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby ktoś z umarłych powstał, nie uwierzą”».

1. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe odprawiane w kościele parafialnym o godz. 17.30.
  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.00 w sali na plebani.
  3. W I czwartek miesiąca od 16.30 spowiedź w Rakowie i Śliwicach, w tym czasie wierni, pod przewodnictwem Róż Różańcowych, odmawiają Różaniec. Następnie Msza święta.
  4. W I piątek miesiąca od 16.30 spowiedź w Kątnej, w trakcie odmawiania Różańca, a potem Msza św. W kościele parafialnym o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec w tym czasie spowiedź.. W Kątnej i kościele parafialnym również poprosimy w tym dniu Róże Różańcowe o poprowadzenie Różańca św. Po Mszy świętej możliwość adoracji Pana Jezusa do godz. 20.00. Modlitwa szczególnie w intencji rodzin naszej parafii.
  5. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  6. W I sobotę miesiąca po Mszy świętej wieczornej zapraszamy Róże Różańcowe na zmianę tajemnic różańcowych.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszki na Radio Rodzina, zebrana kwota to 410 złotych.
  8. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy, 12 października. Zapisy na autobus do Wrocławia i powrót z Trzebnicy u księży.
  9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • Zapowiedź II : Mateusz Kawecki zam. Święta Katarzyna – Agata Kaczmarczyk zam. Kątna