XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2019 r.

On mu odpowiedział: „Moje dziecko, ty zawsze jesteś ze mną i wszystko, co moje, do ciebie należy. A trzeba było weselić się i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się”».

1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawianą w każdą środę o godz. 18.00.

2. Modlitwa kanonami Taize w środę 18 września o godz. 19.00.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.00.

4. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które będą się przygotowywać w tym roku do przyjęcia I Komunii św. odbędzie się za tydzień w niedzielę 22 września, po Mszy św. o godz. 12.00.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy i do Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej, na Czuwanie naszej Archidiecezji na Jasnej Górze w dniu 20 września. Program: 10.00 wyjazd z Brzeziej Łąki, 13.30 Modlitwa w Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej – Uzdrowienia Chorych. 16.45 Droga Krzyżowa na wałach jasnogórskich, 18.30 Msza święta w Bazylice, 20.15 różaniec; 21.00 Apel Jasnogórski; 21.45 wyjazd z Częstochowy. Powrót do Brzezia Łąka ok. 1.00. Koszt przy komplecie osób: 40 zł.

6. Bóg zapłać rodzinom naszej parafii, które ugościły Pielgrzymów Ogólnopolskiej Pielgrzymki Niewidomych.

7. Polecamy prasę katolicką: Nowe Życie, Gość Niedzielny. Opiece Maryi polecamy Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

• II – Mariusz Richter zam. Oleśnica – Sylwia Pigan zam. Oleśniczka-