III Niedziela Wielkiego Postu – 25 marca 2019 r.

Jezus powiedział: « lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie».

1. Dziś po każdej Mszy św., ogólnopolska zbiórka do puszek Ad Gentes z przeznaczeniem na dzieła misyjne Kościoła.
  2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest to Dzień Świętości Życia.
  3. W środę o 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
  4. Bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Droga Krzyżowa: Śliwice, czwartek o godz. 17.00, Raków, czwartek o godz. 17.00;Brzezia Łąka, piątek godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, oraz z ucałowaniem relikwii krzyża świętego w niedziele Wielkiego Postu: Brzezia Łąka o godz. 17.00.
  5. Parafialny Oddział Caritas, rozprowadza paschaliki oraz czekoladowe baranki.
  6. Spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania w najbliższy piątek, 29 marca 2019 r. o godz. 19.00.
  7. W kopertach, na tacę, można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  8. Trwa remont kaplicy w Kątnej. W związku z tym, Msza św. w piątek, będzie odprawiona w Brzeziej Łące o godz. 18.00. najbliższa niedzielna Msza św. będzie odprawiona w kaplicy w Kątnej o godz. 9.00. W sobotę o godz. 8.00 prosimy o pomoc przy sprzątaniu kaplicy.
  9. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej akcji sprzątania Brzeziej Łąki. W najbliższy piątek 29 marca o godz. 15.00 pod szkołą. Sobota 30 marca godz. 9.00 ulice: Lipowa, Kasztanowa, Młyńska oraz świetlica.
  10. W Przychodni w Brzezie Łące 2 kwietnia we wtorek od godz. 15.00, odbędą się badania USG przepływów szyjnych, kończyn dolnych, tarczycy, nerek, płuc, stawów oraz echo serca. Badania są odpłatne. Bliższe informacje w przychodni.
  11. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu środę, czwartek, po Mszy św. wieczornej do godz. 19.00.
  12. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp.Juliannę Olszewską; śp.Stanisława Głodowicza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

1. Grzegorz Górski zam. Piszkawa, Sandra Kocjan zam. Stępin