Ogłoszenia parafialne – 21 października 2018r.

Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu.

W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek św. Jana Pawła II; w środę św. Antoniego Marii Clareta. Solenizantom składamy najlepsze życzenia.

1. Zachęcamy do codziennego, wspólnego rozważania tajemnic różańcowych pół godziny przed Mszą świętą; o 16.30 kościoły filialne, o 17.30 kościół parafialny.
  2. Pani Ewa w sprawie opłat za groby oczekuje we wtorek o godz. 18.30. Kancelaria parafialna czynna w środę po Mszy św. wieczornej.
  3. Bóg zapłać wszystkim organizatorom, dobroczyńcom, aszczególnie uczestnikom za udział w Balu Wszystkich Świętych.
  4. Bóg zapłać za uporządkowanie terenu za cmentarzem: firma DREWNEX, Panom Dariusz Mordon, Kazimierz Haba, Krzysztof Dołęcki, Mateusz i Piotr Niewiejscy
  5. Bóg zapłać za ofiary z okazji Dnia Papieskiego, zebrana kwota to 680 zł.
  6. Zapraszamy chętnych do zespołu młodzieżowego; próba w piątek godz.. 17.30; oraz do chóru parafialnego; próba w piątek o godz. 18.30
  7. W najbliższą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Papieskie Dzieła Misyjne.
  8. Przy wyjściu z kościoła można pobrać kartki wypominkowe. Prosimy o wpisywanie nazwisk drukowanymi literami, a także wpisać miejscowość i ulicę ofiarodawcy.
  9. Zapraszamy do czytelnictwa prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Nowe Życie