Ogłoszenia parafialne – 01 lipca 2018r.

Niedziela XIII tygodnia okresu zwykłego

Jezus słysząc, co mówiono, rzekł przełożonemu synagogi :

„Nie bój się, tylko wierz”.

1. Porządek Mszy św. jest wakacyjny. Do końca sierpnia, w niedzielę, nie będzie Mszy św. o 18.00. Dla przypomnienia pozostają bez zmian:
    • w sobotę Msza św. niedzielna w Śliwicach o 17.00; w kościele parafialnym o 18.00.
    • w niedzielę  9.00 Kątna; o 10.30 Raków i w kościele parafialnym o 7.30 i 12.00.
  2. Msze święte w tygodniu o g. 18.00, tylko w kościele parafialnym. Okazja do SPOWIEDZI 15 minut przed Mszą św.
  3. Kancelaria parafialna czynna w środę o godz. 18.30.
  4. Jutro przypada na naszą parafię adoracja wieczysta. O godz. 15.00 początek adoracji i Koronka do Miłosierdzia Bożego; o godz. 17.15 Różaniec i zakończenie adoracji.
  5. Decyzją Abp Józefa Kupnego, ks. Tomasz Płukarski został ustanowiony, z dniem 1 lipca, Proboszczem parafii św. Mikołaja w Brzeziej Łące. W niedzielę 8 lipca na Mszy świętej o godz. 12.00, Dziekan Dekanatu ks. Mieczysław Janczyszyn wprowadzi w posługiwanie duszpasterskie w parafii nowego Proboszcza.
  6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • Michał KOPCZYŃSKI zam. Brzezia Łąka oraz Agnieszka Ewa PALA, zam. Bystrzyca Oławska. Zapowiedź III.
    • Piotr Leszek JAROSZ zam. Pietrzykowice oraz Ewa Maria KOPKA, zam. Pietrzykowice. Zapowiedź II.

INTENCJE