Ogłoszenia parafialne – 15 kwietnia 2018r.

Trzecia Niedziela WIELKANOCY 15 kwietnia 2018r.

1. Świętujemy Trzecią Niedzielę Wielkanocną. Msze św. w porządku normalnym. Jest to Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny. Zachęcamy Parafian do studiowania i czytania Pisma Świętego w tym czasie.
  2. Msze św. w tygodniu o g. 18,00. Ponadto w Śliwicach w czwartek o 17,00 oraz w piątek o 17,,oo w Kątnej.
  3. KANCELARIA PARAFIALNA w środę po Mszy św. o 18,00 tj. ok. 18,35. Można też umówić się telefonicznie.
  4. Zapraszamy na koncert wielkanocny, który odbędzie się dnia 22 kwietnia br. tj. w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12:00. Wystąpią: chór parafialny Te Deum, zespół muzyczny Dysonans oraz soliści. Cieszy bardzo fakt tak dużego zaangażowania pani Aliny Tomaszewskiej, naszej organistki oraz coraz większej ilości chętnych Parafian.
  5. Nadal zapraszamy chętnych Parafian i grypy parafialne do prowadzenia w Katolickim Radiu Rodzina „Koronki do Miłosierdzia Bożego. Ksiądz proboszcz od środy w kancelarii i zakrystii prowadzi zapisy. Można także telefonicznie.
  6. W najbliższy piątek o g. 18,30 rozpocznie pracę formacyjną nowy, już trzeci Krąg Domowego Kościoła. Do tej Oazy Rodzin możemy przyjąć jeszcze jedno, względnie dwa małżeństwa. Zainteresowanych prosimy o kontakt od środy z księdzem proboszczem. Krąg prowadzi ara pilotująca z rejonu Wrocław-Karłowice.Przy okazji przypominamy członkom Kręgu Drugiego o kolejnym spotkaniu formacyjnym w sobotę, również o g. 18,30.
  7. W wielki weekend majowy, przełomu kwietnia i maja, ksiądz proboszcz z animatorami prowadzi w Nysie 5-dniowe rekolekcje dla małżeństw. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt, również od środy.
  8. Przypominamy kandydatom do bierzmowania o możliwości dodatkowej punktacji za podjęcie zadań metodą mailową. Tym razem prosimy się zgłaszać na adres: brzezialaka@archidiediecezja.wroc.pl lub zytowiecki@archidiecezja.wroc.pl.
  9. ZAPOWIEDZI : Kamil Artur IWAN, st. wolny, s. Romana ur. 8 XII 1990r. Oleśnica, zam. Kątna 28 oraz Sylwia ŚLIWKA, c. Jacka, ur. 8 IX 1991r. Oleśnica, zam. Oleśnica. Zapowiedź I. Marcin Damian CHRAPCZYŃSKI, ur. 24 XII 1994 Wrocław, st. wolny, s. Marka, zam. Raków ORAZ Sandra Paulina KAROTARZ, ur. 12 V 1994 Oława, st. wolny, c. Tadeusza, zam. Czernica Wr. Ul. Wojska Polskiego 1/13. Zapowiedź II.

INTENCJE