Niedziela Palmowa – 24 marca 2024 r.

Przyprowadzili więc oślę do Jezusa i zarzucili na nie swe płaszcze, a On wsiadł na nie. Wielu zaś słało swe płaszcze na drodze, a inni gałązki ścięte na polach. Ci zaś, którzy Go poprzedzali i którzy szli za Nim, wołali: «Hosanna! Błogosławiony Ten, który przychodzi w imię Pańskie.

• Niedzielą Palmową, Męki Pańskiej rozpoczynamy w Kościele Wielki Tydzień, czas w którym rozważamy największe tajemnice naszej wiary: męki, śmierci, zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.
    • Ostatnie Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
  2. Wielki Poniedziałek (rozpoczęcie duchowej adopcji dziecka poczętego), Wielki Wtorek, Wielka Środa:
    • Msza św. o godz. 18.00, Spowiedź święta od 17.30 do 18.00; na spowiedź można umówić się także indywidualnie.
  3. Plan Triduum Paschalnego -> TRIDUUM PASCHALNE
  4. We wtorek po Mszy wieczornej sprzątanie kościoła na święta. Proszę o pomoc zwłaszcza mężczyzn.
  5. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w rekolekcjach wielkopostnych.
  6. Bóg zapłać Paniom z Klubu Seniora za przygotowanie palm do kościoła parafialnego. Bóg zapłać za przygotowanie palm do kaplic filialnych.

POŻEGNANIE

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zofia Chodała (l. 92) z Brzeziej Łąki, śp. Jan Krynicki (l. 64) z Rakowa Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…