I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 18 lutego 2024 r.

Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

• I Wielkiego Postu, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
    • Codziennie różaniec o godz. 17.30
    • Spowiedź – 15 minut przed Mszą św.
    • Poniedziałek: Spotkanie dekanalne grup synodalnych w parafii pw. NMP Matki Miłosierdzia w Oleśnicy o godz. 19.00
    • ŚrodaNowenna do NMP
    • Czwartekpo Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.
    • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
      • Raków, środa godz. 16.45;
      • Śliwice, czwartek godz. 16.45;
      • Kątna piątek godz. 16.45;
      • Brzezia Łąka piątek godz. 9.00, 17.15 dla dzieci, 19.00 dla dorosłych i młodzieży
  3. W najbliższą niedzielę II Wielkiego Postu:
    • Tradycyjnie obchodzona jest w Kościele, jako dzień modlitw w intencji misji i misjonarzy, a także materialnego wsparcia dzieła Ad gentes – zbiórka ofiar do puszki na dzieło misyjne.
    • Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15
  4. Rozpoczęcie przygotowania do Sakramentu Bierzmowania dla klas VII i VIII oraz dla młodzieży licealnej, w piątek 1 marca o godz. 19.00 nabożeństwem Drogi Krzyżowej, po którym odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  5. W kopertach, na tacę, można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. Kancelaria parafialna czynna środa, czwartek, piątek po Mszy św. wieczornej

POŻEGNANIE

Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych: śp ks. Jana Kapcię w 3 r. śmierci (Msza św. 25 lutego o godz. 7.30) śp. Czesława Szlempo (l. 87) śp. Stanisławę Lipkę (l. 78). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…