XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 listopada 2023 r.

Jezus powiedział: « Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny».

• Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar do puszki na pomoc dla chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
    • Taca przeznaczona na cele remontowe kościoła parafialnego
    • Spowiedź św.: w dni powszednie i w niedzielę – 15 min. przed Mszą św.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Karty wypominkowe składane na tacę zostaną dołączone do modlitwy nowenny.
    • Czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    • Kancelaria parafialna czynna, w środę, czwartek i piątek pół godziny od zakończenia Mszy św.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.

KALENDARZ LITURGICZNY NA TYDZIEŃ:

• 13 listopada (poniedziałek) – Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  • 16 listopada (czwartek) – Rocznica poświęcenia Katedry Metropolitalnej Wrocławskiej (święto)
  • 17 listopada (piątek) – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy (wspomnienie)
  • 18 listopada (sobota) – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy (wspomnienie)