XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 października 2023 r.

„Przyjacielu, jakże tu wszedłeś, nie mając stroju weselnego?”

• Dzień Papieski – jest to wyraz wdzięczności za dar życia św. Jana Pawła II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – celem jest  ufundowanie stypendiów dla młodzieży szkolnej z ubogich rodzin.
    • Nabożeństwo Różańcowe o 17.15
    • Taca przeznaczona jest na cele remontowe kościoła parafialnego
    • Codziennie nabożeństwo różańcowe, o godz. 17.30.
    • Poniedziałek – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, Głównej Patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej. Spotkanie dekanalne grup synodalnych w parafii pw. św. Jana w Oleśnicy o godz. 19.00.
    • Wtorek – Po Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych. Zapraszamy również Róże Różańcowe z kaplic filialnych.
    • Środa – wspomnienie liturgiczne św. Łukasza – patrona Służby Zdrowia. Naszej modlitwie polecamy wszystkich lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, wszystkich którzy opiekują się chorymi.
    • Czwartek – adoracja po Mszy św. do godz. 20.00.
    • Sobota – wyjazd autokaru do Wrocławia na Pieszą Pielgrzymkę do Trzebnicy o godz. 5.10.
    • Z racji Niedzieli Misyjnej, ofiary do puszki, zbierane będą na Papieskie Dzieła Misyjne.
    • Liczenie wiernych na Mszach świętych.
  4. Przy wyjściu z kościoła można pobrać kartki wypominkowe. Prosimy o wpisywanie nazwisk drukowanymi literami, a także wpisać miejscowość i ulicę ofiarodawcy.
  5. Kancelaria parafialna czynna: w środę, czwartek i piątek w godz. 18.30 do 19.00.
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.