XI niedziela zwykła – 19 czerwca 2023 r.

„Jezus, widząc tłumy, litował się nad nimi, bo byli znękani i porzuceni, jak owce niemające pasterza. Wtedy rzekł do swych uczniów: «Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo».”

• XI w roku liturgicznym.
    • O 17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
    • Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
    • Poniedziałek spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania, świadków bierzmowania, rodziców od godz. 19.00.
    • Wtorek – Na Mszy św. o godz. 18.00 ks. bp Maciej Małyga udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii
    • Czwartek –Adoracja po Mszy św. do godz. 20.00.
    • Piątek – Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.
  3. W dniu 1 kwietnia, ks. abp Józef Kupny ogłosił zamiar zwołania Synodu Archidiecezji Wrocławskiej. Do czasu inauguracji Synodu powołane zostają Parafialne Zespoły Presynodalne. Zapraszamy na pierwsze, spotkanie w piątek, 23 czerwca, na godzinę 19.00: nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej, członków Rady Parafialnej, przedstawicieli parafialnych grup duszpasterskich i młodzieży.
  4. Taca na cele remontowe kościoła parafialnego wyniosła 3097 zł

POŻEGNIANIE

Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Marię Górecką (l.90) z Rakowa; Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci

KALENDARZ LITURGICZNY