Trzecia Niedziela Wielkanocna – Biblijna 23 kwietnia 2023 r.

Lecz przymusili Go, mówiąc: «Zostań z nami, gdyż ma się ku wieczorowi i dzień się już nachylił».

• Przeżywana jest jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Pismo Święte przybliża nam Chrystusa jako naszego Pana i Mistrza.
    • Sroda – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
    • Czwartek – po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00
    • Będziemy przeżywać Niedzielę Dobrego Pasterza, szczególny dzień modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele.
    • Bóg zapłać za modlitwę w intencji uczestników pielgrzymki do Włoch. W miniony poniedziałek, w bazylice św. Piotra w Rzymie, sprawowana była Msza św. w intencji naszej parafii.

POŻEGNIANIE

Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych: śp. Andrzeja Kaczmarczyka z Brzeziej Łąki; śp. Franciszkę Tomków Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

KALENDARZ LITURGICZNY

24 kwietnia (poniedziałek) – św. Wojciecha, biskupa i męczennika (uroczystość)