III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12 marca 2023 r.

Odpowiedział Jezus Samarytance: „Bóg jest duchem; trzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie.”

• Taca przeznaczona na cele remontowe kościoła parafialnego.
    • Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15
    • Środa: Nowenna do NMP.
    • Czwartek – po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.
    • Indywidualne spotkanie duszpasterskie, dla kandydatów do bierzmowania: klasa 8a we wtorek, 8b w środę, 8c w piątek. Spotkania są po Mszy św. wieczornej.
    • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: Raków, środa godz. 16.45; Śliwice, czwartek godz. 16.45; Kątna piątek godz. 16.45; Brzezia Łąka piątek godz. 17.30
    • Na Mszy św. o godz. 12.00, Chór Parafialny Te Deum, będzie obchodził swój jubileusz 6-lecia istnienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej.
  4. Przed nami:
    • Parafialna Ekstremalna Droga Krzyżowa do sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy (ok. 30 km) odbędzie się 18 marca. Zapisy i informacje w zakrystii u ks. Proboszcza.
    • Droga Krzyżowa ulicami Brzeziej Łąki odbędzie się w piątek 24 marca.
  5. Bóg zapłać za ofiary na rzecz misji. Zebrana kwota to 890 zł.
  6. W zakrystii można nabyć wielkanocne baranki z białej czekolady, CARITAS w cenie 10 zł. Skarbonki na jałmużnę wielkopostną są na stoliku prasowym
  7. W kopertach, na tacę, można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  8. Kancelaria parafialna czynna środa, czwartek, piątek po Mszy św. wieczornej.

POŻEGNANIE:

W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Wojciech Wojtala (l. 54) z Miękini; śp. Edward Legenza (l.73) z Brzeziej Łąki. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…