XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 listopada 2022 r.

„Jezus im odpowiedział: «Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją»”

• Pierwsza miesiąca – adoracja po Mszy św.
    • Dodatkowa Msza św. o 10.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
    • Po Mszy św. o godz. 12.00 koncert patriotyczny przygotowany przez chór parafialny Te Deum.
    • Nabożeństwa wypominkowe w kościele parafialnym rozpoczynają się o godz. 18.00; połączone są z Koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie jest Msza święta.
    • Piątek – Narodowe Święto Niepodległości – 104. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Porządek Mszy św.: Śliwice 7.30; Kątna 9.00; Raków 10.30; Brzezia Łąka 12.00 i 18.00. Msza św. o godz. 12.00, w intencji w naszej Ojczyzny. Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i od pokutnego charakteru dnia z racji na Święto Niepodległości.
    • Spowiedź św.: w dni powszednie i w niedzielę – 15 min. przed Mszą św.
    • Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku modlitwą i ofiarami do puszek będziemy wspierać chrześcijan na Ukrainie.
    • Taca przeznaczona na cele remontowe kościoła parafialnego. W minionym miesiącu wpłynęło na konto parafialne, oraz przez wpłaty bezpośrednie w sumie 7900 zł. Na remont organów mamy 10 130 zł.
    • Chórzyści serdecznie zapraszają do Kątnej i do Rakowa po Mszy św. na krótki koncert pieśni patriotycznych.
  4. Na stoliku prasowym znajduje się:
    • Prasa katolicka – zapraszamy do czytelnictwa.
  5. Można jeszcze składać wypominki. Przy wyjściu z kościoła można pobrać kartki wypominkowe. Prosimy o wpisywanie nazwisk drukowanymi literami, a także wpisać miejscowość i ulicę ofiarodawcy.
  6. Kancelaria parafialna czynna, w środę i czwartek pół godziny od zakończenia Mszy św.
  7. Wspólnota Domowego Kościoła organizuje bezalkoholową zabawę sylwestrową w Oleśniczce. Wszystkich parafian zapraszamy do wspólnej zabawy. Koszt zabawy sylwestrowej to 300 zł od pary. Zapisy i bliższe informacje u ks. Macieja.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.

POŻEGNIANIE Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłe: śp. Ludwikę Żołnierz (l.86) z Rakowa oraz śp. Czesławę Frączkowską (l.90) z Piszkawy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.