XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16 października 2022 r.

„Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?”

• Dzień Papieski – jest to wyraz wdzięczności za dar życia św. Jana Pawła II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – celem jest  ufundowanie stypendiów dla młodzieży szkolnej z ubogich rodzin.
    • Nabożeństwo Różańcowe o 17.15
    • Codziennie nabożeństwo różańcowe, o godz. 17.30.
    • Spowiedź św.: w dni powszednie przed różańcem, w niedzielę – 15 min. przed Mszą św.
    • Wtorek – wspomnienie liturgiczne św. Łukasza – patrona Służby Zdrowia. Naszej modlitwie polecamy wszystkich lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, wszystkich którzy opiekują się chorymi.
    • Piątek – Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 19.00 na plebanii.
    • Sobota – Zbiórka ministrantów o godzinie 11.30. Zbiórka kandydatów na ministrantów w godz. 12.00.
    • Sobota – wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II i indywidualne błogosławieństwo relikwiami.
    • Z racji Niedzieli Misyjnej, ofiary do puszki, zbierane będą na pomoc dla misji w ramach Papieskich Dzieł Misyjnych.
  4. W ostatnią niedzielę we Mszy św. uczestniczyło (licząc ze Mszą św. wieczorną w sobotę) 578 osób, co stanowi ok. 17 % wszystkich mieszkańców. Komunię św. przyjęło 263 osoby, co stanowi ok. 7,7% wszystkich mieszkańców parafii i ok. 45,5% uczestniczących w tym dniu we Mszy św.
  5. Taca na cele remontowe kościoła parafialnego wyniosła 2229 zł. Bóg zapłać.
  6. Przy wyjściu z kościoła można pobrać kartki wypominkowe. Prosimy o wpisywanie nazwisk drukowanymi literami, a także wpisać miejscowość i ulicę ofiarodawcy.
  7. Wspólnota Domowego Kościoła organizuje bezalkoholową zabawę sylwestrową w Oleśniczce. Wszystkich parafian zapraszamy do wspólnej zabawy. Koszt zabawy sylwestrowej to 300 zł od pary. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  8. Kancelaria parafialna czynna: w środę, czwartek i piątek w godz. 18.30 do 19.00.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.