XXII niedziela zwykła – 28 sierpnia 2022 r.

“Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się uniża, będzie wywyższony”

• XXII niedziela zwykła.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
    • Pierwszy czwartek miesiąca – modlitwa o powołania kapłańskie.
    • 1 września – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00. W dniu rocznicy wybuchu II wojny światowej pamiętajmy o modlitwie w intencji wszystkich ofiar wojen oraz w intencji pokoju.
    • Pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
    • Pierwsza sobota miesiąca – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. po Mszy św. wieczornej, zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.
    • Pierwszą miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświęcone przybory szkolne. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę św. dzieci wraz z rodzicami.
  4. Msza św. dla rodziców i dzieci klas III, na rozpoczęcie przygotowania do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 18 września o godz. 10.00.
  5. Kancelaria parafialna czynna środa, czwartek, piątek po Mszy św. wieczornej.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

• II – Marcin Szczawiński, kawaler, Brzezia Łąka i Iwona Kwietniewska, panna, Brzezia Łąka

POŻEGNIANIE

Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą: śp. Krystynę Kijakowską (l. 88) z Oleśniczki.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Ks. Tomasz Płukarski – proboszcz

Ks. Maciej Zacharczuk – wikariusz