XXI niedziela zwykła – 21 sierpnia 2022 r.

„Jezus rzekł do nich: «Usiłujcie wejść przez ciasne drzwi; gdyż wielu, powiadam wam, będzie chciało wejść, a nie zdołają.»”

• XXI niedziela zwykła.
    • Poniedziałek, 22 sierpnia; Najświętszej Maryi Królowej UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA w Rakowie. Zapraszam na Mszę św. o godz. 19.00, której przewodniczyć będzie ks. Adam Kazimierski, wikariusz parafii w Kiełczowie.
    • Środa, 24 sierpnia – nowenna do NMP Nieustającej Pomocy – św. Bartłomieja Apostoła (święto)
    • Piątek, 26 sierpnia; Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA w Kątnej. Zapraszam na Mszę św. o godz. 19.00, której przewodniczyć będzie ks. Mieczysław Janczyszyn, dziekan dekanatu Oleśnica-Zachód.
  3. Bóg zapłać za ofiary na budowę nowych kościołów w kwocie 570 zł.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

• I – Marcin Szczawiński, kawaler, Brzezia Łąka i Iwona Kwietniewska, panna, Brzezia Łąka

ŻYCZENIA

Parafianom, Gościom, Jubilatom i Solenizantom życzę pięknego tygodnia!