XIV niedziela zwykła – 3 lipca 2022 r.

„Jezus powiedział: « Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie! Oto posyłam was jak owce między wilki. Nie noście z sobą trzosa ani torby, ani sandałów; i nikogo w drodze nie pozdrawiajcie»”

• Pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • Po Mszy św. zbiórka do puszki na potrzeby Stolicy Apostolskiej (ofiara zwana “świętopietrze”).
    • Środa nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    • I Czwartek miesiącamodlimy się o nowe powołania kapłańskie.
    • Spowiedź św. – 15 min. przed Mszą św.
    • Kancelaria czynna w dni powszednie od 18.30 do 19.00.
  3. Bóg zapłać wszystkim którzy brali udział w wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. W okresie wakacyjnym porządek Mszy św. pozostaje bez zmian; dotyczy to kościoła parafialnego i kaplic filialnych.
  5. Wszystkim podróżującym, pielgrzymującym i uczestnikom różnych form wypoczynku życzymy bezpieczeństwa i nabrania sił do dalszej pracy lub nauki.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

• II – Kamil Tokarski, kawaler, Wilkszyn i Roksana Haba, panna, Brzezia Łąka