Uroczystość Najświętszej Trójcy – 12 czerwca 2022 r.

„Jezus powiedział do swoich uczniów: Wszystko, co ma Ojciec, jest moje”

• Uroczystość Najświętszej Trójcy
    • Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
    • Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00
    • Poniedziałek – Nabożeństwo fatimskie z procesją światła po Mszy św. wieczornej.
    • Wtorek – O godz. 17.30 próba dla dzieci chcących sypać kwiaty na Boże Ciało. Prosimy o składanie kwiatów do kosza w przedsionku kościoła. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, świadków i rodziców o godz. 19.00.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Po Mszy św. wieczornej sprzątanie kościoła przez rodziców młodzieży bierzmowanej.
    • Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej czyli Boże Ciało. Procesja odbędzie się tradycyjnie do czterech ołtarzy po głównej Mszy św. o godz. 10.30. Ołtarz I: mieszkańcy Kątnej ; Ołtarz II: mieszkańcy Mydlic; Ołtarz III mieszkańcy Oleśniczki Ołtarz IV mieszkańcy Pietrzykowic. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich parafian, dzieci I-komunijne i rocznicowe prosimy, aby brały udział w procesji w strojach komunijnych. Zapraszamy do niesienia sztandarów, figury Matki Bożej Fatimskiej, według miejscowości które budują ołtarze. Proszę aby baldachim ponieśli strażacy z OSP Brzezia Łąka. Oktawa Bożego Ciała trwa do czwartku. W tygodniu procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 17.30.
    • Czwartek o godz. 17.00 Młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk bp Macieja Małygi
  3. ZAPRASZAMY na PIKINIK RODZINNY który odbędzie się 18 – 19 czerwca, przy świetlicy w Brzeziej Łące. Wiele atrakcji dla rodzin w sobotę i niedzielę. Prosimy o pomoc w lepieniu pierogów w piątek od godz. 15.00 do świetlicy. Rozstawianie stołów w sobotę od godz. 9.00.

• Paweł Płóciennik, kawaler, Wrocław, Marlena Gac, panna, Brzezia Łąka
  • Piotr Szekalis, kawaler, Kątna, Małgorzata Karasek, panna, Oleśnica

POŻEGNIANIE

Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego: śp. Andrzeja Masternaka z Brzeziej Łąki; Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci