Szósta Niedziela Wielkanocna – 22 maja 2022 r.

“Jezus powiedział do swoich uczniów: Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję.”

• VI wielkanocna.
    • Uroczysta Rocznica I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.00.
    • Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
    • Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
    • Od poniedziałku do środy przypadają Dni Krzyżowe: modlitwy o urodzaje i o błogosławieństwo dla pracy ludzkiej. Intencje te dołączać będziemy do majówki.
    • Środa – Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Po Mszy św. wieczornej spotkanie chętnych osób organizujących festyn parafialny.
    • Czwartek, 26 maja – W Dniu Matki serdeczne zaproszenie do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. o godz. 18.00 w intencji naszych mam.
    • Piątek – W tym dniu rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowennę będziemy odprawiać codziennie na zakończenie nabożeństwa majowego.
    • Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Bóg zapłać za dar ołtarza dzieci komunijnych i ich rodziców, który wyniósł 3720 zł, został zamówiony nowy baldachim. Bóg zapłać za dar dzieci komunijnych dzieciom misji, który wyniósł 1126 zł.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

• III – Rafał Saltarski, Kątna, kawaler,  Magdalena Kowal, Ligota Polska, panna