V Niedziela Zwykła – 9 luty 2020 r.

Jezus powiedział do swoich uczniów: «Wy jesteście solą ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi.

1. We wtorek z okazji Światowego Dnia Chorego (wspomnienie MB z Lourdes) po Mszy św. o godzinie 18.00 w naszej parafii zostanie udzielony sakrament chorych.

2. W środę nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Modlitwa kanonami Taize o godz. 19.00.

3. Tegorocznych Maturzystów zapraszamy na pielgrzymkę na Jasną Górę 29 lutego 2020 r. Zapisy w zakrystii po Mszy św.

4. Parafialny Zespół Caritas w Brzeziej Łące zaprasza na wyjazd do Łeby. Szczegółowe informacje w gablocie.

5. Bóg zapłać za ofiary dla Sióstr Klauzurowych. Zebrana kwota to 597 zł.

6. Dziś mieszkańcy Rakowa, zapraszają do świetlicy o godz. 11.30 na kiermasz ciast, wraz z dobrą kawą, herbatą. Cały dochód zostanie przekazany na leczenie ciężko chorych dzieci Tosi z Oleśnicy i Frania z Namysłowa.

7. Kancelaria parafialna czynna w środę, czwartek, piątek od godz. 18.30 do 19.00.

8. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Uczniom i studentom rozpoczynającym ferie zimowe, życzymy owocnego wypoczynku.

Ks. Tomasz Płukarski – proboszcz

Ks. Maciej Zacharczuk – wikariusz