XV Niedziela Zwykła w ciągu roku – 14 lipca 2019 r.

Powstał jakiś uczony w Prawie i wystawiając Jezusa na próbę, zapytał: «Nauczycielu, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?» Jezus mu odpowiedział: «Co jest napisane w Prawie? Jak czytasz?» On rzekł: «Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całą swoją mocą i całym swoim umysłem; a swego bliźniego jak siebie samego». Jezus rzekł do niego: «Dobrze odpowiedziałeś. To czyń, a będziesz żył».

1. Zapraszamy do uczestnictwa w Festynie Parafialnym. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. O godz. 19.00 losowanie głównej nagrody.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w środę o godz. 18.00.
  3. Zapraszamy do udziału w XXXIX Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę w dniach 2-10 sierpnia. Szczegółowe informacje u ks. Proboszcza.
  4. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 18.30 do 19.00.
  5. Spowiedź św.: w dni powszednie i w niedzielę – 10 min. przed Mszą św.
  6. KALENDARZ LITURGICZNY:
    • 15 lipca (poniedziałek) – św. Bonawentury (wspomnienie)
    • 16 lipca (wtorek) – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (wspomnienie)
    • 20 lipca (sobota) – bł. Czesława, głównego patrona Miasta Wrocławia (uroczystość)
  7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
    • II Dawid Piejko zam. Brzezia Łąka, Kamila Anisimowicz zam. Długołęka
    • I   Ireneusz Palczewski zam. Oleśniczka, Karolina Zimna zam. Wrocław
    • I   Mateusz Halewicz zam. Raków, Paulina Kurek zam. Byków
  8. POŻEGNANIE W minionym tygodniu, na miejsce wiecznego spoczynku, odprowadziliśmy śp. Stanisława Nieznalskiego; śp. Władysława Habę. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…