XIV Niedziela Zwykła – 7 lipca 2019 r.

Jezus powiedział też do nich: «Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie! Oto posyłam was jak owce między wilki. Nie noście z sobą trzosa ani torby, ani sandałów; i nikogo w drodze nie pozdrawiajcie.

1. Msze święte w czasie wakacji w normalnym porządku. W niedzielę jest Msza św. o godz. 18.00.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w środę o godz. 18.00.
  3. Nabożeństwo Fatimskie z procesją światła w sobotę 13 lipca o godz. 19.00.
  4. W dniach 13-14 lipca w Brzeziej Łące odbędzie się Festyn Parafialny w Brzeziej Łące. Prosimy o fanty na festyn, które można składać na plebani, oraz o upieczenie ciasta. Prosimy o pomoc: w lepieniu pierogów w piątek o godz. 17.00 w świetlicy w Brzeziej Łące. Ustawianie stołów i parasoli w sobotę o godz. 8.00. Dochód z festynu jest przeznaczony na remont kaplicy w Rakowie.
  5. Kancelaria czynna w dni powszednie od godz. 18.30 do 19.00.
  6. Spowiedź św.: w dni powszednie i w niedzielę – 15 min. przed Mszą św.
  7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
    • III.             Patryk Kociemba zam. Ostrów Wielkopolski, Patrycja Nizio zam. Raków
    •    I.             Dawid Piejko zam. Brzezia Łąka, Kamila Anisimowicz zam. Długołęka