XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 r.

Jezus mu odpowiedział: «Ktokolwiek przykłada rękę do pługa, a wstecz się ogląda, nie nadaje się do królestwa Bożego».

1. Msze święte w czasie wakacji w normalnym porządku. W niedzielę jest Msza św. o godz. 18.00
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w środę o godz. 18.00.
  3. W sobotę 6 lipca o godzinie 9.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt prosimy zostawiać przy garażu przy plebanii.
  4. W dniach 13-14 lipca w Brzeziej Łące odbędzie się Festyn Parafialny w Brzeziej Łące. Prosimy o fanty na festyn, które można składać na plebani, oraz o upieczenie ciasta. Dochód z festynu jest przeznaczony na remont kaplicy w Rakowie.
  5. Bóg zapłać dziewczynkom sypiącym kwiaty, chłopcom z dzwoneczkami wszystkim za udział w procesjach w ramach oktawy Bożego Ciała.
  6. Kancelaria czynna w dni powszednie bezpośrednio po Mszy świętej.
  7. Spowiedź św.: w dni powszednie i w niedzielę – 15 min. przed Mszą św.
  8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
    1. III  Karol Machocki zam. Wrocław, Katarzyna Strzelczyk zam. Wrocław
    2. III  Jakub Kałużka zam. Monachium, Magdalena Sieczka zam. Monachium
    3. II   Patryk Kociemba zam. Ostrów Wielkopolski, Patrycja Nizio zam. Raków