II Niedziela Wielkanocna – Święto Miłosierdzia Bożego – 28 kwietnia 2019 r.

Jezus rzekł do nich: «Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam». Po tych słowach tchnął na nich i powiedział im: «Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane».

1. Przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Dziś na Mszy o godz. 12.00 gościmy ks. Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, Metropolitę Lwowskiego, który przekaże naszej parafii relikwie św. Jana Pawła II. Dziś o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. Nabożeństwa majowe (począwszy od środy) w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00. W niedziele, a także w piątek 3 maja, nabożeństwa o godz. 17.30. Zachęcamy wiernych do uczestnictwa w nabożeństwach majowych przy krzyżach przydrożnych i kapliczkach. W dniach Mszy św. w kaplicach filialnych nabożeństwo majowe po Mszy św.
  3. Zapraszamy do udziału w majówce na Ślęży, 1 maja. O godz. 14.00, Msza św. na szczycie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  4. W piątek 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte w porządku niedzielnym.
  5. W sobotę w liturgii wspominamy św. Floriana – patrona strażaków. Wszystkim strażakom z OSP Brzezia Łąka, życzymy opieki świętego patrona.
  6. W sobotę po majówce zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  7. Następne odwiedziny chorych w sobotę, 1 czerwca.
  8. Próby dla kandydatów do bierzmowania w najbliższy poniedziałek i wtorek o godz. 18.30.
  9. Próba dla dzieci przed I Komunią świętą w najbliższy wtorek o godz. 16.30.
  10. ZAPOWIEDZI:
    • Mateusz Pichlak zam. Brzezia Łąka, Anna Kargul zam. Brzezia Łąka