I Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2019 r.

Pełen Ducha Świętego, powrócił Jezus znad Jordanu, a wiedziony był przez Ducha na pustyni czterdzieści dni, i był kuszony przez diabła. Nic przez owe dni nie jadł, a po ich upływie poczuł głód.

1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je S. Janina Kaczmarzyk –plan rekolekcji dostępny jest tutaj.
  2. W środę okazja do spowiedzi, pół godziny przed Mszą. Będzie dwóch dodatkowych księży.
  3. Bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.
    •  Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
      • Śliwice, czwartek o godz. 17.00
      • Raków czwartek o godz. 17.00
      • Kątna piątek godz. 17.00
      • Brzezia Łąka piątek godz. 17.30
    • Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu :
      • Brzezia Łąka o godz. 17.00
  4. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej. Jest kolejny Numer diecezjalnego pisma „Nowe Życie”.  Bóg zapłać za ofiary składane za czasopisma.
  5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu czwartek, piątek po Mszy wieczornej do godz. 19.00.
  6. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp.Bogdana Słaboszewskiego; śp.Stanisława Krzeszowskiego; śp. Bronisławę Skrzek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…