VII Niedziela Zwykła – 24 luty 2019 r.

Jezus powiedział do swoich uczniów: «Powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają.

1. W środę Nabożeństwo i Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji parafii, po Mszy świętej do godz. 20.00
  3. Zmiana tajemnic różańcowych w sobotę po Mszy świętej wieczornej.
  4. Odwiedziny osób chorych i starszych z Komunią świętą, w sobotę od godz. 9.00.
  5. W tym tygodniu „Tłusty czwartek”, to zapowiedź zbliżającego się Wielkiego Postu. Już dziś zapraszamy na rekolekcje wielkopostne, które rozpoczną się w I Niedzielę Wielkiego Postu 10 marca. Świadectwem swojej wiary dzielić się będzie Siostra Janina Kaczmarzyk.
  6. Kancelaria parafialna czynna w środę, czwartek, piątek po Mszy wieczornej do 19.00.
  7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Mateusz Turczuk zam. Brzezia Łąka, Małgorzata Turczuk zam. Brzezia Łąka