IX niedziela zwykła – 2 czerwca 2024 r.

„Jezus dodał: «To szabat został ustanowiony dla człowieka, a nie człowiek dla szabatu. Zatem Syn Człowieczy jest Panem także szabatu».

• IX w roku liturgicznym po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.30 procesja i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
    • Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej, wraz z procesją eucharystyczną do czwartku włącznie. Zachęcamy do udziału dzieci: chłopców z dzwoneczkami i dziewczynki do sypania kwiatów.
    • Czwartek – zakończenie procesji eucharystycznej. Tradycyjnie poświęcenie wianków. Adoracja do godz. 20.00.
    • Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  3. W najbliższą niedzielę: dodatkowa Msza św. w kościele parafialnym o godz. 9.00.
  4. Przed nami:
    • 10 czerwca (poniedziałek) o godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Prosimy przynieść indeksy.
    • 16 czerwca (niedziela) o godz. 19.00 koncert wiolonczelowy w wykonaniu p. Wojciecha Fudali solisty grupy wiolonczel w NFM Filharmonii Wrocławskiej.
    • Bóg zapłać wszystkim za uczestnictwo w procesji Bożego Ciała, za zbudowane ołtarze, wszystkim za wspólną modlitwę i piękne świadectwo wiary.

Ks. Tomasz Płukarski – proboszcz
Ks. Radosław Bariasz – wikariusz