VI Niedziela Wielkanocna – 5 maja 2024 r.

Wy jesteście przyjaciółmi moimi, jeżeli czynicie to, co wam przykazuję.

• Pierwsza miesiąca, po Mszach świętych adoracja.
    • Na Mszy św. o godz. 12.00, 20 mężczyzn naszej parafii zostało przyjętych do Żywego Różańca.
    • Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
    • Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane: w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00; Zachęcamy wiernych do uczestnictwa w nabożeństwach majowych przy krzyżach przydrożnych i kapliczkach. W dniach Mszy św. w kaplicach filialnych nabożeństwo majowe po Mszy św.
    • Środa, 8 maja – Uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    • Czwartekpo majówce adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00
    • Piątek – W tym dniu rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowennę będziemy odprawiać codziennie na zakończenie nabożeństwa majowego.
    • Piątek o godz. 19.00 spotkanie zespołu synodalnego naszej parafii.
    • Sobota od godz. 8.00, zapraszam rodziców, dzieci I Komunijnych do prac porządkowych w kościele i wokół kościoła.
    • Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  4. Przed nami:
    • Uczestników pielgrzymki do Fatimy, proszę o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

• III – Paweł Szrecer, Jelcz-Laskowice, kawaler, Agata Bałchanowska, Raków, panna