IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 marca 2024 r.

Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony.

1. Dzisiejsza niedziela w liturgii nazywana jest niedzielą Laetare – czyli radości.
    • Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
    1. Codziennie różaniec o godz. 17.30
    2. Spowiedź – 15 minut przed Mszą św.
    3. środa: Nowenna do NMP.
    4. Czwartek – po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.
    5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: Raków, środa godz. 16.45; Śliwice, czwartek godz. 16.45; Kątna piątek godz. 16.45; Brzezia Łąka piątek godz. 9.00, 17.15 dla dzieci, 19.00 dla dorosłych i młodzieży
    • Rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne i potrwają do wtorku włącznie. Rekolekcjom przewodniczyć będzie ks. Marcin Werczyński. Spowiedź przedświąteczna, przy udziale zaproszonych księży, będzie w czwartek 21 marca.
    • Możliwość nabycia palm i stroików świątecznych przygotowanych przez mieszkańców Rakowa i Bielawy. Dochód przeznaczony jest na remont kaplicy w Rakowie.
  4. W zakrystii można nabyć wielkanocne baranki z białej czekolady, CARITAS w cenie 10 zł. Dochód będzie przekazany przez Caritas Archidiecezji, na pomoc potrzebującym.
  5. W kopertach, na tacę, można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. Kancelaria parafialna czynna środa, czwartek, piątek po Mszy św. wieczornej.