III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3 marca 2024 r.

Jezus dał im taką odpowiedź: «Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzy dni wzniosę ją na nowo».

• Trzecia Wielkiego Postu, I miesiąca – po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • Msza św. dla dzieci, szczególnie z klas III i rodziców, przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 10.00.
    • Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15
    • Codziennie różaniec o godz. 17.30
    • Spowiedź – 15 minut przed Mszą św.
    • ŚrodaNowenna do NMP
    • I Czwartek miesiącapo Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.
    • Piątek8 marca, przypada Dzień Kobiet. Wszystkim paniom życzymy obfitości Bożych łask, doświadczenia miłości i szacunku oraz opieki Matki Najświętszej.
    • Piątek Maturzystów naszej parafii zapraszamy na pielgrzymkę na Jasną Górę. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
    • Piątekna Mszy św. o godz. 18.00 będziemy gościć kleryków roku propedeutycznego, którzy o godz. 19.00 poprowadzą nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
    • Sobota Parafialna Piesza Droga Krzyżowa do sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy (ok. 30 km) wyruszy o godz. 6.00. Zapisy i informacje w zakrystii u ks. Proboszcza.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • Raków, środa godz. 16.45;
    • Śliwice, czwartek godz. 16.45;
    • Kątna piątek godz. 16.45;
    • Brzezia Łąka piątek godz. 9.00, 17.15 dla dzieci, 19.00 dla dorosłych i młodzieży
    • Na Mszy św. o godz. 12.00, Chór Parafialny Te Deum, będzie obchodził swój jubileusz 7-lecia istnienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej.
  5. Młodzież, która pragnie rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii, prosimy o zgłaszanie się do ks. Radosława.
  6. Bóg zapłać za ofiary na rzecz misji. Zebrana kwota to 1310 zł.
  7. W zakrystii można nabyć wielkanocne baranki z białej czekolady, CARITAS w cenie 10 zł.
  8. W kopertach, na tacę, można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  9. Kancelaria parafialna czynna środa, czwartek, piątek po Mszy św. wieczornej.