III NIEDZIELA w roku liturgicznym – 21 stycznia 2024 r.

Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

1. Dzisiejsza niedziela: obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. To szczególne zaproszenie, aby odkrywać tajemnicę Boga przez Pismo Święte.
    • Spotkanie opłatkowe Kręgów Rodzin o godz. 16.00
    • Na czas trwania kolędy w dni powszednie Msza św. o godz. 15.00. Spowiedź 14.45.
    • Środa: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
    • Będziemy gościć przedstawicieli Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego Młodzi Światu, będą zbierać środki na wsparcie domu dla dzieci ulicy w Nigerii.
    • Zapraszamy na wspólne kolędowanie z chórem parafialnym i scholą dziecięcą po Mszy św. o godz. 12.00.
    • Spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych o godz. 16.00
  4. Wizyta Duszpasterska – Kolęda w tym tygodniu:
    • 22 stycznia 2024 r. poniedziałek Brzezia Łąka ul. Główna, Chmielna
    • 23 stycznia 2024 r. wtorek Brzezia Łąka ul. Szkolna. Krótka
    • 24 stycznia 2024 r. środa Brzezia Łąka ul. Porzeczkowa, Akacjowa, Sportowa, Olchowa, Kręta. Orzechowa, Wiśniowa
    • 25 stycznia 2024 r. czwartek Brzezia Łąka ul. Słoneczna, Spokojna
    • 26 stycznia 2024 r. piątek Brzezia Łąka ul. Brzozowa, Lipowa, Magnoliowa, Jesionowa
    • 27 stycznia 2024 sobota KOLĘDA DODATKOWA
    • Kolęda odbywa się na zaproszenia. Można jeszcze składać zaproszenia.
  5. Kancelaria parafialna w sprawach pilnych czynna bezpośrednio po Mszy św. (15.30) W innych godzinach można umówić się telefonicznie.
  6. Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy w Długołęce organizuje kolejną akcję oddawania krwi, która odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Brzeziej Łące w poniedziałek 29 stycznia 2024 r. w godz. od 9 do 13.
  7. POŻEGNANIE W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Tomasza Zielińskiego (l.94) z Rakowa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…